неділя, 24 червня 2012 16:59

"Пішов ти!" - Самір Насрі послав матом журналіста

Лоран Блан тисне руку Саміру Насрі після матчу з Іспанією ФОТО: Reuters

Півзахисник збірної Франції Самір Насрі у грубій формі відкинув прохання про інтерв'ю журналіста французького телеканалу TF1 після поразки від іспанців у чвертьфіналі Євро-2012. Про це повідомляє InTheStands.

"Ви завжди відшукуєте якесь лайно, щоб написати про нього", - заявив Насрі репортеру у відповідь на прохання про інтерв'ю. Коли той припустив, що футболіст помиляється на цей рахунок, гравець збірної Франції відреагував ще більш грубо.

"Пішов ти! Іди трахаю свою матір, сучий син", - заявив 24-річний футболіст. "Тепер ти зможеш всім розповісти, що мене погано виховали", - додав Насрі.

Збірна Франції поступилася іспанцям 0:2, пропустивши в першому таймі гол з гри, а на останніх хвилинах зустрічі - з пенальті. Обидва м'ячі забив Хабі Алонсо. Самір Насрі почав матч на лавці запасних і вийшов на заміну на 64 хвилині гри, проте відзначитися не зумів.

Зараз ви читаєте новину «"Пішов ти!" - Самір Насрі послав матом журналіста». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua