субота, 14 грудня 2019 09:22

Підручний не зміг поборотися за медалі у спринтерській гонці на Кубку світі з біатлону

Дмитро Підручний фінішував тільки 9 у спринті. Фото: рейтер

Український біатлоніст Дмитро Підручний фінішував на дев'ятій позиції у чоловічій спринтерській гонці на етапі Кубка Світу в австрійському Хохфільцені.

Підручний здійснив один промах на першій стрільбі. І показав час 25:45,4. Це дозволило йому зайняти лише дев'яте місце. Відставання від переможця Йоханнеса Бьо склало 37,6. При цьому що норвежець під час другої стрільби теж здійснив один промах.

Чисто відстрілявся інший українець Антон Дудченко. Однак він був дещо повільний на трасі +1:16,1 та лише 27-е місце. Однак він набрав перші залікові бали, повідомляє "24 канал"

Окрім Йоханнеса Бьо, на подіум також піднялися француз Сімон Дестьо та росіянин Олександр Логінов .

Зараз ви читаєте новину «Підручний не зміг поборотися за медалі у спринтерській гонці на Кубку світі з біатлону». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua