понеділок, 10 січня 2022 09:29

Переміг у фіналі росіянина. Чоловік Світоліної виграв турнір в Аделаїді

Ґаель Монфіс та Еліна Світоліна. Фото: Instagram Еліни Світоліної

Французький тенісист 35-річний Ґаель Монфіс став переможцем турніру ATP 250 в Аделаїді.

У матчі за титул чоловік Еліни Світоліної обіграв росіянина Карена Хачанова - 6:4, 6:4.

Поєдинок тривав 1 год. 20 хв.

Обидві партії пройшли в боротьбі, але француз кожного разу дотискав суперника у вирішальний момент.

Під час змагання Монфіс залишив за бортом турніру також Хуана Мануеля Черундоло з Аргентини, Томмі Пола зі США й австралійця Танасі Коккінакіса.

Призовий фонд турніру в Аделаїді становить $521 тис.

Це був 33-й фінал турнірів ATP для Монфіса, але лише 11-й титул. Востаннє він перемагав 2020-го.

Монфіс одружився зі Світоліною в липні 2021 року.

Зараз ви читаєте новину «Переміг у фіналі росіянина. Чоловік Світоліної виграв турнір в Аделаїді». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua