неділя, 03 березня 2019 18:16

Перед матчем з "Динамо" "Челсі" у складній грі переграв аутсайдера "Фулхем"

Гонсало Ігуаїн. Фото: ФК Челсі

В рамках 29-го туру англійської Прем'єр-ліги "Челсі" приїхав в гості до "Фулхему".

З перших хвилин на полі була абсолютно рівна гра, але забити першими вийшло у гостей. Ігуан на 20-й хвилині відкрив рахунок в матчі. Через 8 хвилин Чемберс відновив паритет у цій зустрічі. У черговій атаці "Аристократів" Азар викотив м'яч прямо на ногу Жоржина, а той точним ударом знову вивів свою команду вперед.

Після перерви "Фулхем" виглядав свіжішим, раз по раз організовуючи гольові моменти біля воріт Кепи, який, відбувши покарання, знову вийшов в стартовому складі лондонського клубу. Варто віддати належне голкіперу "Синіх", адже завдяки його майстерності команда зуміла втримати переможний рахунок 2: 1. Господарі поля відзначилися вдруге в воротах Кепи на 94-й хвилині, але зробили це з положення поза грою, тому гол не був зарахований.

Після цієї гри команда Сарри закріпилася на 6-й позиції турнірної таблиці АПЛ, маючи в своєму активі 56 очок.

Наступний матч "Челсі" проведе 7 березня на Стемфорд Брідж проти "Динамо" в рамках 1/8 фіналу Ліги Європи

Зараз ви читаєте новину «Перед матчем з "Динамо" "Челсі" у складній грі переграв аутсайдера "Фулхем"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua