Субота, 19 жовтня 2019 15:48

"Павелко повинен вибачитися перед Суркісом" – Гордон

"Павелко повинен вибачитися перед Суркісом" – Гордон
Дмитро Гордон: "Григорій Суркіс має величезний автортет у європейському футболі"

Журналіст Дмитро Гордон запропонував поставити крапку в скандалі, який трапився на НСК "Олімпійський" під час матчу Україна - Португалія.

Про це пише footclub.com.ua

"Я дивуюся нахабства і огидному хамству Андрія Павелка, - сказав Дмитро Гордон. - Людина, яка привезла в Україну Євро-2012, я маю на увазі Григорія Суркіса, людина, котра домоглася проведення в Києві фіналу Ліги чемпіонів і яка стільки зробила для українського футболу і України в цілому, має право приходити в будь-яку ложу і його повинні зустрічати як дорогого гостя. Тим більше, що він має величезний авторитет в європейському футболі. Я вже не кажу про те, що ця людина старша Павелка, що апріорі передбачає у всіх вихованих і нормальних людей повагу.

Я вважаю, що Андрій Павелко повинен вибачитися перед Григорієм Суркісом. Він повинен також вибачитися за те, що став боягузливо виправдовуватися: мовляв, ветерани АТО попросили його, щоб Суркіс не знаходився в ложі. Брехня! Абсолютна брехня!

Кінець цієї історії був би логічним тільки в одному випадку - Павелко повинен принести вибачення", - заявив Гордон.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Якщо Суркіс когось ударив в обличчя – значить, по ділу" - Андронов

Під час матчу Україна - Португалія між Григорієм Суркісом і Андрієм Павелком виник конфлікт. Павелку не сподобалося присутність братів Суркісів в президентській ложі стадіону.

Зараз ви читаєте новину «"Павелко повинен вибачитися перед Суркісом" – Гордон». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода