неділя, 22 грудня 2013 10:53

П'ятий трофей за сезон: "Баварія" стала клубним чемпіоном світу
5

Мюнхенська "Баварія" обіграла марокканський клуб "Раджа Касабланка" у фіналі Клубного чемпіонату світу з футболу. Про це в ніч на 22 грудня повідомляється на сайті ФІФА.

Матч, що проходив на стадіоні "Марракеш" в Марокко, завершився з рахунком 2:0. Перший м'яч забив на 7-й хвилині захисник "Баварії" Данте, а вже на 22-й хвилині півзахисник Тіаго Алькантара встановив остаточний рахунок.

У матчі за третє місце бразильський "Атлетико Мінейро" переміг китайську команду "Гуанчжоу" з рахунком 2:3.

Кращим гравцем турніру був визнаний півзахисник "Баварії" Франк Рібері.

Перемога у Клубному чемпіонаті світу стала п'ятою для "Баварії" в 2013 році. Раніше клуб здобув перемогу у Лізі Чемпіонів, Суперкубку Європи, а також у Чемпіонаті і Кубку Німеччини. Тренер "Баварії" Хосе Гвардіола перемагає на Клубному чемпіонаті світу вже втретє. У 2009 і 2011 роках він вигравав цей турнір, очолюючи "Барселону".

Клубний чемпіонат світу з футболу проводиться ФІФА з 2000 року. У ньому беруть участь кращі представники континентальних футбольних конфедерацій.

Зараз ви читаєте новину «П'ятий трофей за сезон: "Баварія" стала клубним чемпіоном світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua