четвер, 15 лютого 2018 19:01

Олімпіада-2018. Уродженка України взяла "золото": медальний залік 15 лютого

Олена Савченко покинула Україну 15 років назад. Фото: НТВ

У рамках чергового дня зимової Олімпіади-2018 у Пхенчхані на старт вийшли 17 українців. Однак нікому не вдалося наблизитися до медалей.

Порадіти можна за уродженку України, нині німецьку фігуристку Олену Савченко, яка завоювала золоту медаль у парі з Бруно Массо, встановивши світовий рекорд у довільній програмі. Пара отримала за свій прокат 159,31 бали і перевершила власне досягнення (157,25), яке було встановлено в грудні в фіналі гран-прі в Японії.

До Німеччини Савченко переїхала 15 років тому.

Скелетон

Українець Владислав Гераскевич після двох заїздів був лише 15-м.

Гірськолижний спорт (супер G)

Чоловіки

Іван Ковбаснюк зайняв 49-е місце.

Жінки

Ольга Книш не змогла дібратися до фіналу змагань, посівши 53-е місце в кваліфікації.

Лижні гонки (вільний стиль, 10 км)

Україну представили Марина Анцибор (46-е місце) і Тетяна Антипенко (52-е місце).

Фрістайл (акробатика, кваліфікація)

Українка Ольга Полюк не змогла пройти у фінал змагань, посівши 10-е місце.

Біатлон (індивідуальна гонка, жінки)

20. Юлія Джима (Україна) - 3.26,7 (2)
25. Валя Семеренко (Україна) - 3.46,7 (1)
63. Віта Семеренко (Україна) - 6.56,6 (5)
70. Анастасія Меркушина (Україна) - 7.34,8 (6)

Біатлон (індивідуальна гонка, чоловіки)

29. Артем Тищенко (Україна) - 3.11,4 (0)
31. Володимир Семаков (Україна) - 3.28,3 (1)
46. Артем Прима (Україна) - 4.32,7 (4)
53. Сергій Семенов (Україна) - 4.54,1 (3)

Санний спорт (змішана естафета)

Збірна України в складі Антона Дукач, Олександра Оболончик, Романа Захарківа і Олени Шхумової зайняла останнє місце в командному змаганні.

У медальному заліку як і раніше лідирує Німеччина - 9 золотих, 2 срібних, 4 бронзових медалей. На 2-му місці Норвегія (6-7-4), 3-тє - Голландія (5-5-2).

Став відомий бюджет зимової Олімпіади-2018 в Пхенчхані.

Зараз ви читаєте новину «Олімпіада-2018. Уродженка України взяла "золото": медальний залік 15 лютого». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua