Олімпіада-2018. Сестри Семеренко завершили в топ-30 мас-старт

Українки провалили чергову біатлонну гонку Олімпіади. Фото: НОК України

На Олімпіаді в Пхенчхані відбувся жіночий мас-старт у біатлоні.

Про це повідомляє apostrophe.ua.

Золоту медаль здобула Анастасія Кузьміна зі Словаччини. Колишня росіянка проїхала дистанцію за 35 хвилин 23 секунди. Срібна нагорода у Дар'ї Домрачової з Білорусі (18,8 секунди відставання), а "бронза" в норвежки Тірілл Екхофф (27,7 секунди відставання).

Україну в гонці представляли Валентина Семеренко, яка з одним промахом на першому вогневому рубежі фінішувала 19-ю (відставання 2 хвилини 16.9 секунди), і Віта Семеренко, яка фінішувала 24-й з трьома промахами на одній стрільбі (2 хвилини 16.9 секунди відставання).

Завтра відбудеться мас-старт у чоловіків.

Раніше українські біатлоністки не змогли поборотися за медалі в індивідуальній гонці.

Зараз ви читаєте новину «Олімпіада-2018. Сестри Семеренко завершили в топ-30 мас-старт». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua