понеділок, 19 жовтня 2009 14:43

Олена Бондаренко перемогла росіянку Чакветадзе в Москві

Українська тенісистка Олена Бондаренко чудово розпочала свої виступи на престижному турнірі "Кубок Кремля" у Москві. Призовий фонд змагань - $1 млн.

У першому колі вона переграла російську тенісистку, донедавна грізну Анну Чакветадзе. Для тріумфу українці знадобилося два сети - 6:4 6:3. В кожній з партій вона виграла по подачі 65-ої ракетки світу.

У другому колі змагань на неї чекає більш серйозна суперниця - Надія Петрова з Росії. В стартовому матчі вона не мала проблем з юною Яною Бучиною - 6:2 6:0.

За очними зустрічами між цими тенісистками перед веде Петрова - 2:1. Проте останній матч в Цинцинатті легко виграла Бондаренко.

Відзначимо, що Петрова зараз займає 17-е місце в рейтингу WTA. Олена - 36-а.

Раніше повідомлялося, що решта українських тенісисток не пройшли в основну сітку турніру з кваліфікації.

Gazeta.ua

Зараз ви читаєте новину «Олена Бондаренко перемогла росіянку Чакветадзе в Москві». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua