субота, 01 жовтня 2016 21:39

"Олександрія" знищила "Дніпро" на його полі

Фото з інтернету

У матчі десятого туру чемпіонату України "Олександрія" розтрощила "Дніпро". Матч пройшов у суботу в Дніпрі на стадіоні "Дніпро-Арена" і завершився з рахунком 4:1 на користь команди Володимира Шарана.

Уже в першому таймі гості повели 3:0 завдяки голам Віталія Паламаря (11-а хвилина), Романа Яремчука (16) і Станіслава Микицея (37). У другому таймі Роман Яремчук оформив дубль, зробивши рахунок розгромним - 0:4.

Гол престижу за "Дніпро" забив Владислав Кочергін, який вийшов на заміну після перерви.

Після цього матчу в активі "Олександрії" стало 16 очок (п'яте місце), а в "Дніпра" залишилося 9 очок (восьме місце).

"Дніпро" - "Олександрія" - 1:4 (0:3)

Голи: Кочергін (85) - Пономар (11), Яремчук (16), Микицей (37), Яремчук (60)

Жовті картки: Кочергін (53), Ротань (76)

Зараз ви читаєте новину «"Олександрія" знищила "Дніпро" на його полі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua