неділя, 21 квітня 2013 16:24

Олег Степко виграв "золото" чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики
6

Сьогодні, 21 квітня, у Москві проходить заключний день чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики. Спортсмени продовжують боротися за першість на окремих снарядах. Чоловіки розіграли комплект медалей у вправах на брусах.

Чемпіоном Європи став український гімнаст Олег Степко з результатом 15,766 бала, випередивши швейцарця Лукаса Фішера, який став срібним призером на 0,133 бала. Бронза дісталася росіянину Давиду Белявському (15,533).

Ще один українець Олег Верняєв посів п'яте місце (15,333).

5. Олег Верняєв (Україна) - 15,333

Зараз ви читаєте новину «Олег Степко виграв "золото" чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua