пʼятниця, 15 лютого 2013 13:37

"Ньюкасл" не злякав Горяїнова
8

Харківський "Металіст" зіграв унічию 0:0 з англійським "Ньюкаслом" у першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи УЄФА.

Суперники розпочали гру у досить високому темпі і почали шукати слабкі місця в обороні один одного. У середині першого тайму нападнику "сорок" Папіссу Сіссе вдалося відкрити рахунок після помилки захисників "Металіста", але він не був зарахований через офсайд.

Незабаром своїм моментом відповіли і гості, але воротар "Ньюкасла" Тім Крул відбив удар головою у виконанні Клейтона Шав'єра. Через дві хвилини знову міг забивати Сіссе, але, вийшовши один на один з воротарем, не зміг переграти Олександра Горяїнова.

Після цього харків'яни на деякий час перехопили ініціативу і провели ряд атак. На це англійці відповіли ще одним моментом у Сіссе, який знову не впорався з Горяїновим.

У другому таймі команди продовжили діяти на зустрічних курсах, але довгий час особливо небезпечних моментів не виникало. На 70-й хвилині Сіссе у черговий раз не зміг переграти голкіпера гостей. Через чотири хвилини чергова помилка оборони "Металіста" призвела до того, що після прострілу Янга-Мбіва з правого флангу Сіссе відправив м'яч у сітку воріт, але знову був зафіксований офсайд.

Наприкінці матчу "Ньюкасл" тиснув на ворота суперника, але харків'янам вдалося відстояти нічийний результат.

Зараз ви читаєте новину «"Ньюкасл" не злякав Горяїнова». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua