четвер, 16 грудня 2021 17:46

Норвежка знову виграла біатлонну гонку. Найкраща з українок — у двадцятці.

Минулого року Кубок світу виграла Тіріль Екгофф. Фото: Global Look Press

Норвезька біатлоністка Марте Ройселан втретє цього сезону здобула золоту медаль у особистих перегонах на етапах Кубка світу.

Сьогодні, 16 грудня, Ройселанд стала першою у спринті на етапі Кубка світу в Ансі. Раніше вона здобула перемогу в гонці переслідування на другому етапі Кубка світу в Естерсунді (Швеція), а також здобула золото, вигравши гонку переслідування на третьому етапі Кубка світу в Гогфільцені (Австрія).

Для Ройселанд перемога в спринті стала другою поспіль у особистих перегонах поточного сезону, а також 3-ю перемогою за останні 4 особисті перегони на етапах Кубка світу.

У сьогоднішньому спринті друге місце виборола Анаїс Бескон із Франції, трійку найсильніших замкнула представниця Швеції Ельвіра Еберг.

Україну представили 5 біатлоністок: Дар'я Блашко, Олена Білосюк, Юлія Джима, Ірина Петренко та Ольга Абрамова.

Найкращий результат серед українок показала Білосюк, із двома нулями вона фінішувала 18-ою. Блашко показала 29 результат. Джима замкнула залікову зону, ставши на фініші 40-ю. Петренко стала 57-ою. Абрамова єдина представниця національної збірної, яка не потрапила до пасьюту.

Цього року українські біатлоністки ще жодного разу не потрапляли у призери. Олімпіада в Пекіні стартує менше ніж за два місяці.

Зараз ви читаєте новину «Норвежка знову виграла біатлонну гонку. Найкраща з українок — у двадцятці.». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua