пʼятниця, 29 листопада 2013 14:37

"Ніяких заяв до зими" - Ігор Суркіс

Президент "Динамо" Ігор Суркіс ФОТО: football.ua

Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс відмовився коментувати поразку від "Генка" (1:3) у Лізі Європи.

"Ні, жодних заяв робити не буду. До зими. Зараз не хочу ні про що говорити" - сказав Суркіс сайту "Football.ua".

Нагадаємо, "Динамо" програло "Генку" з рахунком 1:3 у матчі п'ятого туру групового етапу Ліги Європи.

Українська команда відкрила рахунок на дев'ятій хвилині зусиллями Андрія Ярмоленка. Господарі досить швидко відігралися після точного удару форварда Йєлле Воссена. А наприкінці першого тайму протягом трьох хвилин бельгійці "вистрілили дуплетом" - голи на рахунку півзахисника Беннардо Яо Кумордзі і нападника Бенджаміна де Кеулаера.

"Динамо" програло "Генку" у груповому турнірі вдруге - у першому турі на НСК "Олімпійський" бельгійці перемогли з рахунком 1:0.

В іншому матчі групи G австрійський "Рапід" обіграв на своєму полі з рахунком 2:1 швейцарський "Тун".

Після чотирьох турів "Генк" лідирує в групі з 11 набраними очками, "Динамо" йде на другому місці з 7 очками, в активі "Рапіда" - 6 очок, "Тун" набрав 3 пункти.

В останньому турі "Динамо" прийматиме в Києві "Рапід", і в цій грі вирішиться доля другої путівки в 1/16 фіналу Ліги Європи від цієї групи.

Зараз ви читаєте новину «"Ніяких заяв до зими" - Ігор Суркіс». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua