неділя, 02 травня 2010 11:03

Нічия з "Таврією" вивела "Карпати" в Лігу Європи

"Карпати" відстояли найважливішу нічию в Криму і гарантували собі 5-е місце, яке дає право стартувати в Лізі Європи.

Зігравши внічию в Сімферополі, "Карпати" зберегли 7-очковий відрив від "Таврії". За два тури, ясна річ, стільки не відіграти, так що фінальний матч Кубка України стає для підопічних Пучкова головною справою життя в нинішньому сезоні.

Гра, що називається, вийшла. У першому таймі рахунок відкрив Ткачук, несильно, але дуже точно пробивши з гострого кута. Після перерви кримчани відігралися.

Суперники відповідали один одному моментом на момент, а апогеєм поєдинку став штрафний, зароблений перед самим фінальним свистком Батістою (на жаль для львів'ян удар майже з лінії штрафного прийняла на себе стінка). 1:1 - "Карпати" в Лізі Європи.

Прем'єр-ліга

28-й тур

"Таврія" - "Карпати" - 1:1

Голи: Фещук (58) - Ткачук (17).

"Таврія": Старцев, Джурічіч, Монахов, Корнєв, Луценко, Галюза, Любеновіч, Голайдо, Ковпак, Фещук (Сирота, 90), Гігіадзе (Ідахор, 67).

"Карпати": Тлумак, Федецький, Тубіч, Мілошевіч, Ощипко, Годвін, Ткачук (Мартинюк, 72), Гурулі (Габовда, 62), Худоб'як, Кополовець (Зеньов, 87), Батіста.

За матеріалами Турнір

Зараз ви читаєте новину «Нічия з "Таврією" вивела "Карпати" в Лігу Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua