неділя, 10 січня 2010 11:26

НХЛ. В "українському дербі" перемогла команда Федотенка

"Піттсбург" обіграв 4:1 "Торонто". І Олексій Понікаровський, і Руслан Федотенко взяли участь в матчі, але очків не набрали, а вирішальної переваги "Пінгвінс" добилися завдяки дублю Гончаря.

Абсолютно унікальний матч провели "Міннесота" і "Чікаго". Ще за 15 хвилин до кінця третього періоду господарі програвали 1:5, але знайшли в собі сили відігратися і перемогти по булітам.

"Атланта" - "Вашингтон" - 1:8 (0:3, 1:1, 0:4)

"Торонто" - "Піттсбург" - 1:4 (1:1, 0:2, 0:1)

"Монреаль" - "Нью-Джерсі" - 1:2 ОТ (0:1, 1:0, 0:0, 0:1)

"Оттава" - "Флорида" - 0:3 (0:1, 0:2, 0:0)

"Філадельфія" - "Тампа-Бей" - 4:1 (1:0, 0:0, 3:1)

"Баффало" - "Колорадо" - 3:4 ПБ (0:2, 1:1, 2:0, 0:0, 0:1)

"Фінікс" - "Айлендерс" - 4:5 ПБ (1:2, 0:2, 3:0, 0:0, 0:1)

"Міннесота" - "Чікаго" - 6:5 ПБ (1:3, 0:2, 4:0, 0:0, 1:0)

"Нешвілл" - "Анахайм" - 2:3 (0:1, 0:2, 2:0)

"Ванкувер" - "Калгарі" - 2:3 ПБ (1:1, 1:1, 0:0, 0:0, 0:1)

"Сан-Хосе" - "Детройт" - 1:4 (1:0, 0:3, 0:1)

"Лос-Анджелес" - "Сент-Луїс" - 3:4 (0:1, 1:1, 2:2)

За матеріалами Турнір

Зараз ви читаєте новину «НХЛ. В "українському дербі" перемогла команда Федотенка». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua