вівторок, 19 січня 2010 11:56

НХЛ. Понікаровський став найкращим гравцем матчу Торонто

У поєдинку регулярної першості НХЛ Нешвілл на своєму майданчику поступився Торонто.

Гості вже до середини першого періоду вели з рахунком 3:0. У цей відрізок результативністю відзначився український форвард Олексій Понікаровський, який виступив асистентом в першу гольовому епізоді та через три хвилини забив шайбу.

Нешвілл зумів зрівняти рахунок, проте за п"ять хвилин до фінальної сирени Філл Кессел пробив воротаря "хижаків" Елліса і приніс перемогу канадській команді.

Ну а Понікаровський за свої досягнення отримав звання найкращого гравця матчу.

Результати інших поєдинків:

Нешвілл - Торонто - 3:4 (0:3, 1:0, 2:1)
Сан-Хосе - Калгарі - 9:1 (3:0, 3:0, 3:1)
Колорадо - Едмонтон - 6:0 (2:0, 2:0, 2:0)
Даллас - Міннесота - 4:3 (1:0, 3:1, 0:2)
Кароліна - Тампа-Бей - 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
Коламбус - Сент-Луїс - 4:2 (2:1, 1:1, 1:0)
Флорида - Атланта - 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
Фінікс - Баффало - 2:7 (0:1, 1:4, 1:2)
Айлендерс - Нью-Джерсі - 4:0 (2:0, 2:0, 0:0)
Бостон - Оттава - 1:5 (0:2, 0:2, 1:1)

Подробности

Зараз ви читаєте новину «НХЛ. Понікаровський став найкращим гравцем матчу Торонто». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua