субота, 09 листопада 2019 20:11

Небезпечна краса: фото української каратистки, яка перемогла на турнірі в Москві
17

Українська каратистка Анжеліка Терлюга завоювала золоту медаль на 6-му етапі Прем'єр-ліги WKF в Москві. Це вже п'ята перемога спортсменки на турнірах Прем'єр-ліги цьогоріч.

Анжеліка займається карате з самого дитинства. Протягом своєї кар'єри вона двічі ставала чемпіонкою Європи, була багаторазовою призеркою чемпіонатів Європи. У 2018 Терлюга очолила рейтинг Міжнародної федерації карате у своїй ваговій категорії.

Талановита українка показала вагомі результати. Однак крім спорту вона має багато хоббі, серед яких шопінг і заняття флай-йогою. Також Анжеліка має дуже сексуальне тіло і вродливу зовнішність, що часто демонструє на фото.

Чарівна українська каратистка Анжеліка Терлюга. Фото: Instagram

Лідер збірної України з карате Анжеліка Терлюга виграла "золото" на турнірі в Москві в рамках 6-го етапу Прем'єр-ліги WKF. 27-річній українці не було рівних у ваговій категорії до 55 кг.

Зараз ви читаєте новину «Небезпечна краса: фото української каратистки, яка перемогла на турнірі в Москві». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua