четвер, 08 жовтня 2009 17:58

Наші шпажистки стали 12-ми на ЧС з фехтування

Закінчували ЧС з фехтування - жінки, змагаючись на шпагах, командами. Наша збірна, на жаль, посіла лише 12-те місце.

Наша четвірка, у складі: Олени Кривицької, Ольги Партали, Яни Шем"якіної і бронзової призерки, цьогорічного Чемпіонату світу - Анфіси Почкалової, розпочали сьогоднішній день, поєдинком за вихід у 16-ку найкращих.

Їхніми суперницями була збірна Конго. Наші дівчата перемогли - 45:16.

А ось далі на нас чекав "холодний душ" від італійок. 45:28, і ми змагаємося лише за 9-16 місця.

У "втішному" турнірі, спочатку нашими суперницями стала збірна Швеції, яку ми перемогли 45:43, а ось на збірній Кореї, ми "спіткнулися" - 31:25.

У бою за 11 місце, суперницями наших дівчат були шпажистки Швейцарії, і на жаль, наші дівчата програли всього один укол - 35:34.

Таким чином наша збірна посіла 12 місце. Переможця визначать у фіналі збірні Італії і Польщі.