неділя, 11 жовтня 2009 17:45

Наші дзюдоїсти виграли на Кубку світу дев"ять медалей

В столиці Білорусі завершився Кубок світу з дзюдо серед жінок, а в столиці Азербайджану – серед чоловіків.

В перший змагальний день наші спортсмени здобули 5-ть бронзових нагород. Їх володарями стали: Тетяна Луснікова (48 кг), Ольга Суха (52 кг), Анатолій Ласкута (60 кг), Володимир Рогальський (66 кг) та Дмитро Шеретов (73 кг).

А ось в останній, українка Анастасія Матросова (78 кг) зуміла підтвердити свій високий клас і піднятися на першу сходинку п"єдесталу, до речі перемігши у фінальній сутичці свою ж співвітчизницю Вікторію Туркс, яка здобула "срібло". Третю "бронзу" для жіночої команди виборола Наталія Смаль (70 кг).

Отже у підсумку наші дівчата посіли 3-є загальнокомандне місце (1 – "золото", 1 – "срібло", 3- – "бронзи").

В останній змагальний день на п"єдестал пошан, на Кубку світу серед чоловіків, зумів піднятися лише один українець – Віталій Дудчик (81 кг).

З 4-ма бронзовими медалями наші хлопці фінішували з 6-м показником.

НОК України

Зараз ви читаєте новину «Наші дзюдоїсти виграли на Кубку світу дев"ять медалей». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua