неділя, 22 жовтня 2023 21:17

Нападник збірної України відзначився дублем у матчі чемпіонату Іспанії

Український нападник Артем Довбик відзначився дублем за "Жирону" у матчі чемпіонату Іспанії. Фото: twitter.com/GironaFC

Іспанська "Жирона" з українським нападником Артемом Довбиком у стартовому складі здобула вольову перемогу над "Альмерією" у 10-му турі Ла Ліги.

Зустріч завершился з рахунком 5:2 на користь "Жирони", пише "РБК-Україна".

Початок зустрічі склався для каталонців невдало. Команда Довбика пропустила двічі до екватору тайму. Два м'ячі до свого активу записав центрфорвард "Альмерії" Лео Баптістан.

Та далі до справи взялися українець і компанія. Розмочив рахунок Мартін, який відправив м'яч у нижній кут після пасу Гарсії.

А далі Довбик оформив дубль усього за 4 хвилини. Спершу він "прошив" кіпера ударом із гострого кута з меж штрафного, а потім накрутив оборонців на вході до карної зони та більярдним пострілом поцілив у дальній.

У другій половині добили гостей Савіо та Стуані. Перший майстерно пробив у кут після передачі Гарсії. Натомість дублер Довбика замкнув простріл Мартінеса з меж штрафного - 5:2 у підсумку.

Український форвард провів на полі 66 хвилин.

Статистика Артема Довбика в Ла Лізі - 10 матчів, 5 голів.

Ще 1 м'яч він встиг оформити в кваліфікації Ліги чемпіонів за "Дніпро-1".

Зараз ви читаєте новину «Нападник збірної України відзначився дублем у матчі чемпіонату Іспанії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua