середа, 15 березня 2017 05:06

Найдовший матч в історії хокею тривав 217 хвилин 14 секунд

Хокеїсти провели на льоду 217 хвилин 14 секунд. Фото: Aftonbladet.se

Матч плей-офф чемпіонату Норвегії між командами "Сторхамар" (Хамар) і "Спарта" (Сарпсборг), який тривав майже 11 періодів, став найтривалішим в історії хокею.

Про це повідомляє rsport.ru.

Говориться про те, що п'ятий матч чвертьфінальної серії між "Сторхамаром" і "Спартою" відбувся у неділю (12 березня) в Хамарі і завершився через 217 хвилин 14 секунд перемогою господарів з рахунком 2:1 у восьмому овертаймі.

Попередній рекорд був встановлений в грі регулярного чемпіонату Національної хокейної ліги (НХЛ) між "Детройт Ред Вінгс" і "Монреалем", який відбувся в 1936 році. Тоді гравці хокейних команд провели на льоду 116 хвилин і 30 секунд.

Чемпіонат Норвегії. Плей-офф.

"Сторхамар" (Хамар) - "Спарта" (Сарпсборг) - 2:1.

Раніше в матчі російської першості гравці однієї з команд забили 20 м'ячів у власні ворота.

Зараз ви читаєте новину «Найдовший матч в історії хокею тривав 217 хвилин 14 секунд». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua