понеділок, 23 липня 2007 10:02

На юніорському чемпіонаті Європи з легкої атлетики українці виграли десять медалей

У голландському Хенгело завершився юніорський чемпіонат Європи з легкої атлетики. Збірна команда України з десятьма нагородами посіла шосте місце.

У перший день змагань золото Україні приніс Дмитро Лашин на дистанції 10000метрів. На вдвічі коротшій дистанції він фінішував третім (14.15.26 хвилин). Олександр Нартов переміг у секторі для стрибків у висоту (2.23 метри), а Андрій Проценко став другим (2.21). Віра Ребрик виграла у секторі для метання списа (58.48 метри).

Срібні медалі виграли Іван Гришин у метанні диска (62.28 метри), Єлизавета Бризгіна на 200-метрівці (23.66 секунди), Роман Авраменко у метанні списа (75.24 метри), Ганна Княжева у потрійному стрибку (13.85 метрів) і дівчача естафета 4Х100 метрів (44.77 секунди) у складі Ганни Тітімець, Наталії Погребняк, Ганни Ярощук та Єлизавети Бризгіної.

Богдан Столярчук встановив юніорський рекорд Україні у бігу на 400 метрів - 46.62 секунди. Однак цього було замало для здобуття нагород. Він 5-й.

Зараз ви читаєте новину «На юніорському чемпіонаті Європи з легкої атлетики українці виграли десять медалей». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua