
Головний арбітр матчу Англія-Україна Віктор Кашшаї визнав, що очолювана ним бригада суддів допустила помилку, не зарахувавши гол Марко Девіча в матчі Англія-Україна на Євро-2012.
"Після матчу ми подивилися повтори, і відразу ж зрозуміли, що допустили помилку. Ми проаналізували ситуацію, але відповідно до вимог УЄФА, судді не повинні коментувати власні рішення на публіці. У нас дуже невдячна професія, адже ми можемо прийняти 199 правильних рішень, але одна помилка може виявитись фатальною", - наголосив Кашшаї.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Колліна визнав гол у ворота англійців: "Це єдина помилка на тисячу матчів"
За його словами, члени його суддівської команди зроблять правильні висновки з інциденту і не допускатимуть подібних помилок у майбутньому.
"Мені важко перенести те, що сталось, адже я знаю, скільки людей вірило в нас. Але не можна змінити те, що вже відбулось. Ми вимушені повернутися додому і повинні визнати, що ми закінчили чемпіонат Європи не так, як планували, оскільки допустили велику помилку.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Віктор Кашшаї більше не судитиме матчі Євро-2012
Тим не менш, я впевнений, що всі члени моєї команди винесуть урок з цієї невдачі, і в наступному сезоні ми зможемо довести, що все ще залишаємось в авангарді світового суддівства", - підсумував головний арбітр матчу Англія-Україна на Євро-2012.
Нагадаємо, матч закінчився перемогою збірної Англії з рахунком 1:0. Команда Роя Ходжсона вийшла у чвертьфінал Євро, а Україна вилетіла з турніру.
Коментарі
17Тут еще не рассказали как англичанин в штрафной площадке рукой сыграл. "Рука Бога" могла запросто обеспечить счет 2:1 в пользу Украины с учетом незасчитанного гола.
Что характерно, венгры-судьи очень предвзято относятся к украинским и российским командам. И зачем их ставит на матче с участием наших команд? Как специально получается.
За ошибки надо платить. пять арбитров на поле и не увидели как гол забили? чем они там занимались?
То есть мало, что засудил эстонцев в матче с ирландцами, мало что фактически поиздевался над страной принимающей чемпионат Украиной, он и дальше будет судить! Кто следующий? Кого еще он добьет?
не стоит эта ошибка столько ненависти ага
Скажи краще скільки тобі відбашляли???
Так застрелься,чума недоделаная.
КАМЕРУ не ПІДКУПИШ...





полляма евро на бочку суки гоните!!!! и за моральный ущерб столько же сверху!!!!
Дуже добре. І що це нам дає? Може результати змінять? Чи гру переграють?
нічого..просто ГОН..в такому разі, реально цей матч повинні переграти.підараси сліпі бля
Злякався, Какашшка?