неділя, 26 жовтня 2014 20:45

"МЮ" на "прапорці" врятувався від поразки в матчі з "Челсі"

"Манчестер Юнайтед" в неймовірно напруженому матчі 9-го туру англійської Прем'єр-ліги вирвав будинки нічию у лондонського "Челсі" - 1:1.

Гра почалася з атак і територіальної переваги гостей, проте "Червоні дияволи" впевнено захищалися і вже до середини тайму переломили хід поєдинку. МЮ міг вийти вперед, але удар Ван Персі в упор потягнув Куртуа.

У другому таймі Дрогба після кутового головою відкрив рахунок, що дозволило "Челсі" грати на контратаках. "Сині" могли збільшувати розрив, але свою команду двічі рятував Де Хеа. В атаці ж у господарів мало що виходило, проте на останній доданій хвилині Ван Персі врятував команду від вірної поразки.

Зазначимо, що матч видався досить грубим - головний арбітр Філ Дауд показав футболістам 10 жовтих і одну червону картку.

"Манчестер Юнайтед" - "Челсі" - 1:1

Голи: Дрогба, 53 - 0:1, Ван Персі, 90+4 - 1:1

"Манчестер Юнайтед": Де Хеа, Рафаель, Смоллінг, Рохо, Шоу, Блінд, Феллаїні, Янузай, Мата (Вілсон, 67), Ді Марія, ван Персі

"Челсі": Куртуа, Іванович, Кехілл, Террі, Філіпе Луїс, Матіч, Фабрегас, Оскар (Мікел, 67), Вілліан (Зума, 90 + 2), Азар (Шюрле, 89), Дрогба

Попередження: Рафаель, 16, Феллаїні, 77, Ван Персі, 90+4 - Дрогба, 22, Матіч, 38, Фабрегас, 50, Оскар, 62, Іванович, 64, Азар, 88

Вилучений: Іванович (друге попередження), 90+3

Зараз ви читаєте новину «"МЮ" на "прапорці" врятувався від поразки в матчі з "Челсі"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua