субота, 23 листопада 2019 16:33

Моуріньйо обіграв Ярмоленка

Моуріньйо обіграв  Ярмоленка
Моуріньйо розпочав з упевненої перемоги над командою Ярмоленка

Жозе Моуріньйо з перемоги розпочав свою нову сторінку в історії англійської Премьєр-Ліги. В гостях "особливий" обіграв на чолі свого "Тоттенгема" команду "Вест Гем" нашого Андрія Ярмоленка з рахунком – 3:2.

Гості відразу захопили ініціативу, але арбітр скасував гол Кейна. Тим не менше, ще в першому таймі Сон та Моура відправили два м'ячі у ворота, які захищав Роберто.

На початку другого тайму вдалося відзначитися й Харрі Кейну, який довів рахунок до розгромного – 3:0.

Лише на 73 хвилині Антоніо скоротив відставання в рахунку – 1:3

На 90 хвилині Огбонна забив іще один м'яч – 2:3

Андрій Ярмоленко провів на полі 56 хвилин і результативними діями не відзначився. У нього одна з найгірших оцінок у матчі.

Зараз ви читаєте новину «Моуріньйо обіграв Ярмоленка». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua