четвер, 22 січня 2009 20:32

Мілевський з Шацьким здолали "вікінгів"

Київське "Динамо" отримало першу перемогу на тренувальному зборі в іспанській Марбельї. Після нічиєї з німецьким "Унтерхахінгом", був битий норвезький "Вікінг" - 2:0. Не дивлячись на повну перевагу української команди над шостою командою чемпіонату Норвегії, забити київській атаці вдалося тільки двічі в кінцівці кожного з таймів.

Як інформує офіційний сайт киян, на 34-ій хвилині подачу Алієва завершував Мілевський. Від рук воротаря м"яч закотився у ворота. У перерві Юрій Сьомін повністю замінив всіх польових гравців, залишивши тільки у воротах Шовковського. Стас Богуш продовжує відновлення після травми. Заміни не позначилися на характері гри. Українська команда продовжила домінування. На 83-ій хвилині Чернат вивів на ударну позицію Максима Шацьких, який реалізував свій шанс, - 2:0.

"Динамо" - "Вікінг" - 2:0

Голи: Мілевський (34), Шацьких (83).

"Динамо" (1 тайм): Шовковський, Несмачний, Михалик, Діакате, Бетао, Вукоєвіч, Кравченко, Алієв, Єременко, Ярмоленко, Мілевський.

"Динамо" (2 тайм): Шовковський, Хачеріді, Сабліч, Верховцов, Сахневич, Корреа, Гіоане, Чернат, Гусєв, Кравець, Шацьких.

Зараз ви читаєте новину «Мілевський з Шацьким здолали "вікінгів"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua