понеділок, 10 травня 2021 00:04

"Мілан" наблизив Пірло до відставки

Андреа Пірло очолює "Ювентус" із серпня 2020 року. Фото: Reuters

У матчі 35-го туру чемпіонату Італії "Мілан" в гостях переміг "Ювентус" - 3:0. Що потрібно знати про гру в Турині?

У команд не було кадрових проблем. Обидва наставники могли розраховувати на найсильніші склади.

Обережний перший тайм. Ніхто із суперників не хотів ризикувати. Обидві команди чекали помилок від суперника. Тут удача була на стороні гостей. Гол в кінці першого тайму вирішив долю зустрічі.

Бліда гра "Ювентуса" в атаці. Господарі нічого путнього не могли створити попереду. Навіси та простріли в боротьбу, пошук Кріштіану Роналду. З цим гості справлялися без проблеми.

"Ювентус" провалювався в обороні та беззубо виглядав в атаці

Непомітний Роналду. Зірковий португалець старався, але ефективність його дій була не велика.

Войцех Щесни залишив "Ювентус" в грі. На початку другого тайму арбітр поставив пенальті після перегляду відеоповтору. Польський воротар відбив удар Франка Кіссьє.

Красивий гол Анте Ребича. Хорватський футболіст не залишив шансів Щесни дальнім ударом. Якщо від мінімальної поразки "Ювентус" ще міг якось врятуватися, то після голу Ребича все стало зрозуміло. Господарі виглядали абсолютно приреченими. "Мілан" зміг довести справу до розгрому.

Чергове фіаско Пірло. "Ювентус" виглядав дуже слабко та навіть місцями жалюгідно. Провали в обороні та беззуба гра в атаці. Є індивідуальні дії гравців, але відсутня командна гра. "Ювентус" навіть не боровся за скудетто та ризикує залишитися без Ліги чемпіонів. Після розгрому від конкурента та принципового суперника Пірло ризикує залишитися без роботи вже у найближчий час.

"Інтер" достроково здобув чепоніський титул. "Аталанта, "Мілан", "Наполі" та "Ювентус" ведуть боротьбу за три путівки в Лігу чемпіонів. "Бергамаски" та "россонері" набрали по 72 очка. На два менше у "Наполі" та на три у "Ювентуса".

У поточному турі "Аталанта" розгромила "Парму" - 5:2, а "Наполі" виявився сильнішим за "Спецію" -4:1.

Зараз ви читаєте новину «"Мілан" наблизив Пірло до відставки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua