понеділок, 09 березня 2009 20:42

"Мілан" переміг "Аталанту" та інші матчі 27-го туру чемпіонату Італії

Шестиматчеву безпрограшну серію в італійській першості перервала "Фіорентина".

В 27-му турі національного чемпіонату у Флоренції "фіалки" поступилися "Палермо" - 0:2. Обидва м"ячі влетіли у ворота господарів після перерви. На 48-ій хвилині Фабіо Сімпліціо прочитав кіпера флорентійців – 1:0. А ще за вісім хвилин чудовий удар вийшов у Фабріціо Мікколі. Метрів з 30-ти він влучив у кут воріт – 2:0.

Хет-трик Філіппо Індзаггі дозволив його "Мілану" здобути впевнену перемогу над "Аталантою" - 3:0. З таким самим рахунком "Болонья" переграла "Сампдорію", а "Сієна" - "Катанью".

megasport.tv, sports.ru

Зараз ви читаєте новину «"Мілан" переміг "Аталанту" та інші матчі 27-го туру чемпіонату Італії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua