пʼятниця, 09 листопада 2012 00:20

"Металіст" обіграв "Русенборг" і достроково вийшов у плей-офф Ліги Європи

Тайсон відкрив рахунок у матчі з "Русенборгом". Фото: metalist.ua

У Харкові відбулася зустріч місцевого "Металіста" і норвезького "Русенборга" в рамках четвертого туру групового етапу Ліги Європи в квартеті К. Команда Мирона Маркевича здобула перемогу у непростій грі з рахунком 3:1.

Господарі ефектно вийшли вперед на четвертій хвилині - Тайсон скористався довгою передачею Фініньо і приголомшливим ударом з льоту забив гол у ворота норвежців. В ході першого тайму харків'яни створили ще ряд моментів, але перед свистком на перерву пропустили результативну контратаку скандинавів.

Після перерви команди продовжили грати в динамічний футбол, і в середині другого тайму Клейтон Шав'єр забив другий гол харків'ян. Третій гол провів Хуан Мануель Торрес під завісу гри. Завдяки цьому успіху харків'яни за два тури до фінішу вирішили завдання виходу в плей-офф Ліги Європи.

У паралельному матчі туру в Німеччині "Байєр" завдав поразки "Рапіду" з Відня з рахунком 3:0. Йенс Хегелер провів гол команди з Леверкузена також на четвертій хвилині протистояння, а Андре Шюрле і Мануель Фрідріх відзначилися у другому таймі.