неділя, 03 листопада 2013 15:38

"Металіст" не зміг обіграти "Ворсклу" в Полтаві

Дедечко не дозволив "Металісту" відвезти з Полтави три очки. Фото: vorskla.com.ua

У Полтаві завершився поєдинок місцевої "Ворскли" та харківського "Металіста" в рамках 15-го туру Прем'єр-ліги. У стартовій грі неділі команди зіграли внічию з рахунком 1:1.

Гості вийшли вперед незадовго до свистка на перерву після точного удару Родріго Моледо. Полтавчани зуміли зрівняти рахунок після розіграшу стандарту, на 68-й хвилині відзначився Денис Дедечко.

Під завісу матчу Марко Девич міг забити другий гол "Металіста", проте не влучив у порожні ворота. До фінального свистка результат на табло не змінився, у протистоянні суперників найсильніший виявлений не був.