неділя, 18 березня 2012 14:12

Мессі забив 150-й гол за "Барселону" в чемпіонаті Іспанії
5

Ліонель Мессі забив свій 150-й гол у чемпіонаті Іспанії, допомігши "Барселоні" без труднощів упоратись із "Севільєю" (2:0).

Аргентинець, який відзначився 11 разів в останніх чотирьох матчах на всіх фронтах, досяг знакової позначки в ефектному стилі, елегантно перекинувши м'яч через голкіпера Андреса Палопа на 25-й хвилині. На той час чемпіони Іспанії та Європи вже вели в рахунку - сімома хвилинами раніше ворота андалусців розпечатав Хаві Ернандес зі штрафного.

В підсумку команда Хосепа Гвардіоли відсвяткувала шосту поспіль перемогу в Примері й скоротила до семи очок відставання від "Реала", який у неділю прийматиме "Малагу".

Тим часом автогол Іньїго Мартінеса приніс "Хетафе" успіх у матчі з "Реал Сосьєдадом" (1:0). "Гранада" перервала триматчеву серію з поразок, поклавши вдома на лопатки передостанню команду "Спортинг" (2:1), а "Райо Вальєкано" на своєму полі розібрався з "Бетісом" (3:0). Поєдинок між "Сарагосою" та "Осасуною" звершився внічию — 1:1, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Севілья - Барселона - 0:2 (0:2, 0:0)

Голи: 0:1 - Хаві (18), 0:2 - Мессі (25).

СЕВІЛЬЯ: Палоп, Ф. Наварро, Спахіч (Кала, 68), Ескюде, Місяць, Навас, Медель, Рейес (Перотті, 64), Ракитич (Троховскі, 58), Ману, Кануте.

БАРСЕЛОНА: Вальдес, Дані Алвес, Піке, Маскерано, Адріано (Пуйоль, 85), Хаві (Санчес, 82), Бускетс, Іньєста, Педро, Мессі, Фабрегас (С. Кейта, 69).

Райо Вальєкано - Бетіс - 3:0 (0:0, 3:0)

Голи: 1:0 - Арментерос (51), 2:0 - Коста (78), 3:0 - Тамудо (90).

Гранада - Спортинг Хіхон - 2:1 (2:0, 0:1)

Голи: 1:0 - Мартінш (3), 2:0 - Сікейра (24), 2:1 - Колунга (90).

Вилучення: Мартінш (67).

Сарагоса - Осасуна - 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Поштіга (86), 1:1 - Роверсіо (88).

Хетафе - Реал Сосьєдад - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - І. Мартінес (81, автогол).

Зараз ви читаєте новину «Мессі забив 150-й гол за "Барселону" в чемпіонаті Іспанії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua