середа, 03 квітня 2013 09:15

Мессі на три тижні вибув з гри

Мессі отримав травму в матчі з ПСЖ. Фото: kleinezeitung.at

Супербомбардір "Барселони" Ліонель Мессі буде поза грою, принаймні, три тижні.

Про це повідомила медична служба каталонського клубу після першого чвертьфінального матчу Ліги чемпіонів проти французького ПСЖ, який закінчився внічию - 2:2.

Таким чином, аргентинець точно пропустить поєдинок команд на "Камп Ноу".

Мессі відкрив рахунок на 38-й хвилині після феноменального проходу і пасу від Дані Алвеса. Це був 59-й гол Мессі в його 77-му матчі в Лізі чемпіонів. Тільки Легенда "Реала" Рауль забив більше (71 гол в 142 матчах).

В кінці першого тайму Ліонель отримав травму м'яза правого стегна і був замінений на Сеска Фабрегаса.

Зараз ви читаєте новину «Мессі на три тижні вибув з гри». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua