пʼятниця, 03 грудня 2021 09:33

Матч сезону - "Лаціо" та "Удінезе" влаштували фантастичну стрілянину

"Удінезе" зміг врятувати нічию. Фото: Gettyimages.com

У матчі 15-го туру чемпіонату Італії "Лаціо" та "Удінезе" розписали нічию - 4:4.

Гості до середини першого тайму перемагали 2:0. Під кінець тайму команди обмінялися забитими м'ячами.

"Лаціо" зміг перевернути гру в другому таймі. Підопічні Мауріціо Саррі змогли не тільки зрівняти рахунок, але й вийти вперед - 4:3. Але "Удінезе" врятувався від поразки на дев'ятій доданій хвилині.

У другому таймі команди дістали три вилучення. Спочатку поле покинув гравець "Лаціо" Патрісіо Ґаббарон, а потім двоє гравців "Удінезе" - Науель Лоусеро та Волес.

У турнірній таблиці лідирує "Наполі", який на одне очко випереджає "Мілан".

"Лаціо" посідає дев'ятку сходинку, в "Удінезе" - 14-те місце.

Зараз ви читаєте новину «Матч сезону - "Лаціо" та "Удінезе" влаштували фантастичну стрілянину». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua