неділя, 15 лютого 2009 10:50

Матч "Динамо" (Київ) – "Динамо" (Москва) зупинив не Сьомін, а суддя

Сайт "Goal.com" пропонує свою версію дострокового завершення матчу між київським і московським "Динамо" з рахунку 1:1 на 67-ій хвилині гри.

Ось як описує події на полі видання: "Матч у Марбельї завершився вже після години гри. Суддя змушений був виймати з кишені в середньому одну жовту картку кожні десять хвилин, і коли на початку другого тайму почалася бійка, стало зрозуміло, що якщо матч буде продовжений, травм і бійок не уникнути.

Тому суддя запропонував закінчити зустріч, на що погодилися обидва тренера. Цікаво, що особливо охоче виступав "за" тренер київського "Динамо", який прагнув уникнути втрат провідних гравців перед відповідальним матчем".

Нагадаємо, через декілька днів "Динамо" зіграє з "Валенсією".

"Динамо" (Київ) - "Динамо" (Москва) - 1:1 (1:1)

Голи: Кравченко (27) - Кержаков (42).

"Динамо" (Київ): Шовковський (Богуш, 46), Несмачний, Михалик, Бетао, Ель Каддурі, Єременко, Вукоєвіч, Гіоане (Кравец, 60), Кравченко, Нінковіч, Мілевський.

Попереджені: Єременко, Ель Каддурі.

Goal.com, terrikon, ФК "Динамо", Чемпіон

Зараз ви читаєте новину «Матч "Динамо" (Київ) – "Динамо" (Москва) зупинив не Сьомін, а суддя». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua