четвер, 16 січня 2020 13:26

Матч лідерів чемпіонату України з хокею переріс у масову бійку

Форвард "Кременчука" Сергій Кузьмик став одним з ініціаторів бійки. Фото: з відкритих джерел

Матч лідерів чемпіонату України з хокею між "Кременчуком" та "Дніпром" завершився масовою бійкою.

Господарі посідають перше місце в чемпіонаті, а херсонці – друге. Поєдинок вийшов бойовим: кожен із періодів завершувався нічиєю – 0:0, 1:1, 1:1. Переможця визначили тільки в додатковій п'ятихвилинці.

У Кременчуці глядачі побачили не тільки яскраву гру, але і справжні чоловічі емоції. Почалося все на п'ятаку воріт В'ячеслава Новицького, де після атаки "Дніпра" у гравців зашкалили емоції і переросли в льодове побоїще. Фінальною крапкою масової бійки стала очна дуель між Вадимом Хрішпенцом і Сергієм Кузьмиком, бій яких змогли зупинити тільки судді, пише "Сьогодні".

Переможцем матчу в овертаймі став "Кременчук" – 3:2. Команда з Полтавщини продовжує впевнено лідирувати. А "Дніпро" веде боротьбу за друге місце з "Донбасом".

Зараз ви читаєте новину «Матч лідерів чемпіонату України з хокею переріс у масову бійку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua