середа, 16 травня 2018 21:40

"Марсель" - "Атлетико" 0:3. Іспанці здобули 7 євротрофей в історії

"Марсель" і "Атлетико" розіграють почесний трофей. Фото: УЄФА

Фінальний поєдинок Ліги Європи між "Марселем" та "Атлетико" пройде у Ліоні на стадіоні "Люм'єр". Gazeta.ua пропонує онлайн трансляцію матчу.

Поєдинок обслужить бригада арбітрів з Нідерландів на чолі з Бйорном Кюйперсом. Йому допомагатимуть асистенти Сандер ван Рьокель та Ервін Цейнстра. Додаткові асистенти - Данні Маккелі, Поль ван Бьокель. Четвертий арбітр - Шимон Марчіняк (Польща)

Стартові склади команд:

"Марсель": Манданда, Сарр, Рамі, Густаво, Амаві, Замбо-Ангісса, Сансон, Товен, Пайє, Окампос, Жермен

Запасні: Пеле, Камара, Лопес, Мітроглу, Нжіе, Роланду, Сакаї

"Атлетико": Облак, Врсалько, Хіменес, Годін, Ернандес, Корреа, Ньігес, Габі, Коке, Грізманн, Дієго Коста

Запасні: Вернер, Філіпе Луїс, Савич, Хуанфран, Томас, Торрес, Гамейро

Перший тайм

4' Перший момент: Пайє віддав шикарний пас на Жермена, який вийшов віч-на-віч з голкіпером і пробив з меж штрафного вище воріт.

6' Рамі після серії рикошетів пробив з розвороту метрів з 14 - поруч зі стійкою і "Атлетико" знову пощастило.

9' Арбітр усно попередив Дієго Косту за грубу гру проти Рамі.

12' Капітан Пайє відпасував праворуч на Замбо-Ангісса, який з-за меж штрафного пробив неточно.

15' Коке пробив зльоту передніми ножицями - м'яч розминувся зі стійкою.

19' Пайє наважився на удар з дальньої відстані, але вийшло незграбно.

21' 0:1 - Після помилки Замбо-Ангісса партнер віддав у дотик на Грізманна, який вийшов на "побачення" з воротарем і вивів іспанців уперед.

23' Врсалько грубо зіграв проти Окампоса і отримав перший "гірчичник" у матчі.

25' Окампос головою намагався направити м'яч в дальній кут воріт - вище.

32' Заміна зі сльозами на очах: Пайє через пошкодження залишив поле - замість нього вийшов Лопес.

38' Лівий захисник французів Амаві зробив два поспіль однакових фоли і арбітр нагородив його попередженням.

39' Годін головою пробив у бік воріт суперника після подачі Коке - набагато вище.

44' Грізманн намагався елегантним пасом вивести Косту на ворота, однак захисник в останній момент перехопив пас.

Перерва

Другий тайм

46' Хуанфран замінив на правому фланзі оборони Врсалько.

48' Після пасу Кости Корреа прорвався у штрафний і опинився на газоні - арбітр продовжив гру.

49 0:2 - Коке зовнішньою стороною стопи кинув у прорив Грізманна, який майстерно перкинув голкіпера Манданда і подвоїв перевагу "Атлетико".

52' Грізманн наважився на удар з-за меж штрафного - заробив кутовий.

53' Після подачі стандарту тим-таки Грізманном Годін пробив головою поруч з хрестовиною.

62' У матчі стало багато боротьби. В черговому єдиноборстві Сансон ледь не стягнув шорти з Сауля.

66' Після розіграшу кутового удар метрів з 20 завдав Нжіє, який вийшов на заміну, - мяч зупинили захисники.

67' Сансон пробив під високим пресингом з меж штрафного - вище воріт.

69' Після подачі зі стандарту м'яч потрапив у руку захиснику "Марселя" - Кюйперс не звернув увагу.

70' Коке вирішив пробити метрів з 25 - воротар перевів м'яч на кутовий.

81' Грандіозний момент у "Марселя": після подачі Сансона Мітроглу чудово пробив у дальній кут - м'яч від стійки зрадницьки вилетів у поле.

84' Амаві наважився на дальній удар зльоту: мяч з відскоком від газону полетів точно у ворота, де на лінії його зупинив Облак.

87' Нжіє небезпечно набігав на мяч, але невдало викрутив ногу і метрів з 15 пробив далеко від воріт.

89' 0:3 - "Атлетико" втік у швидку контратаку: Коста відпасував на Коке, який знайшов у штрафному Габі і той зробив рахунок непристойним.

Кінець матчу

Таким чином, іспанці завоювали 7 трофей на міжнародній арені з 13 фіналів.

Фінал Ліги чемпіонів відбудеться в Києві 26 травня.

Зараз ви читаєте новину «"Марсель" - "Атлетико" 0:3. Іспанці здобули 7 євротрофей в історії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua