середа, 23 січня 2013 09:59

Маррей менше, ніж за дві години, вийшов у півфінал Australian Open
6

Сьогодні, 23 січня в Мельбурні (Австралія) на Відкритій першості Австралії у чоловіків в одиночному розряді відбувся третій чвертьфінальний матч.

Третя ракетка світу, 25-річний британець Енді Маррей вийшов у півфінал, обігравши свого ровесника з Франції Жеремі Шарді, який займає в рейтингу АТР 36-е місце, з рахунком 6:4, 6:1, 6:2.

Тенісисти грали 1 годину 50 хвилин. Маррей виграв вісім геймів на прийомі і програв два на своїй подачі. Британець 7 разів подав навиліт і лише один раз помилився на подачі проти 6 ейсів і 3 подвійних у Шарді. За рахунок активних дій Енді виграв 32 розіграші проти 25 у француза і допустив 20 невимушених помилок проти 30. Це була п'ята перемога Маррея в шести зустрічах з французьким тенісистом.

Суперник Енді Маррея по півфіналу змагань визначиться у матчі Роджер Федерер (Швейцарія, 2) - Жо-Вілфрід Цонга (Франція, 7).

Теніс. Australian Open. Мельбурн (Австралія). Відкриті корти (хард). Призовий фонд $ 11.620.700. 128 учасників