понеділок, 21 січня 2013 13:03

Маррей без труднощів вийшов в ? фіналу Australian Open
7

Сьогодні, 21 січня в Мельбурні (Австралія) на Відкритій першості Австралії у чоловіків в одиночному розряді проходять матчі четвертого кола.

Третя ракетка світу, 25-річний британець Енді Маррей без проблем оформив вихід в ? фіналу перемогою над 16-м номером світового рейтингу, 28-річним французом Жілем Сімоном з рахунком - 6:3, 6:1, 6:3.

Зустріч тривала 1 годину 36 хвилин. Маррей зробив вісім брейків і двічі упустив свою подачу. На рахунку британця 12 ейсів, 32 віннерсів при 26 невимушених помилках. Сімон один раз подав навиліт, виграв за рахунок своїх активних дій 21 розіграш і допустив 2 подвійні і 41 невимушену помилку. Рахунок в особистих зустрічах тенісистів став 10:1 на користь Маррея.

У чвертьфіналі турніру суперником Енді Маррея буде ще один француз - 36-а ракетка світу, 25-річний Жеремі Шарді, який за 2 години 42 хвилини завдав поразки 28-річному італійцю Андреасу Сеппі, який займає в рейтингу АТР двадцять третій рядок - 5:7 , 6:3, 6:2, 6:2.

В особистому протистоянні Маррея і Шарді попереду британець з рахунком 4:1.

Теніс. Australian Open. Мельбурн (Австралія). Відкриті корти (хард). Призовий фонд

$ 11.620.700. 128 учасників

Четверте коло

Енді Маррей (Велика Британія, 3) - Жиль Сімон (Франція, 14) - 6:3, 6:1, 6:3

Жеремі Шарді (Франція) - Андреас Сеппі (Італія, 21) - 5:7, 6:3, 6:2, 6:2

Зараз ви читаєте новину «Маррей без труднощів вийшов в ? фіналу Australian Open». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua