пʼятниця, 10 квітня 2009 00:10

"МанСіті" програв "Гамбургу" 1:3

Німецький "Гамбург" у першому чвертьфінальному матчі Кубка УЄФА на своєму полі переграв англійський "Манчестер Сіті" - 3:1.

Першими забили гості. Вже на 1-ій хвилині зустрічі Робіньо з лівого флангу змістився трихи в центр, віддав пас на Айланда, який, опинившись наодинці з Ростом, розстріляв ворота господарів.

Не пройшло й десяти хвилин як господарі зрівняли рахунок. Троховскі виконав подачу з лівого флангу, Матейсен зіграв на випередження на ближній штанзі і потилицею переправив м"яч у сітку воріт.

На 64-ій хвилині зустрічі Троховскі вивів свою команду вперед. Футболіст господарів чітко реалізував одинадцятиметровий удар за гру рукою Річардса у власній штрафній площі.

Ну а крапку в матчі на 78-ій хвилині зустрічі поставив Герреро, який замкнув прострільну передачу з лівого флангу.

Матч-відповідь відбудеться наступного тижня в четвер, 16 квітня.

skysports.com, Gazeta.ua

Зараз ви читаєте новину «"МанСіті" програв "Гамбургу" 1:3». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua