неділя, 24 липня 2011 12:57

"Манчестер Юнайтед" здобув третю перемогу у турне по США

Футболісти англійського "Манчестер Юнайтед" обіграли американський "Чикаго Файр" у товариському матчі, здобувши третю перемогу поспіль у ході турне по США.

Зустріч, що відбулася в суботу, завершилася з рахунком 3:1 на користь "червоних дияволів".

У складі "Манчестер Юнайтед" голами відзначилися нападаючий Вейн Руні (66-а хвилина), захисник Рафаель да Сілва (75) і атакуючий півзахисник Нані (82). Цей матч став дебютним для голкіпера манкуніанців Давіда Де Хеа. Єдиний м'яч у "Чикаго" забив захисник Корі Гіббс (13).

В іншому товариському поєдинку мадридський "Реал" переграв американську "Філадельфію" з рахунком 2:1.

У складі "Королівського клубу" забитими м'ячами відзначилися Хосе Кальєхон (2-а хвилина) і Месут Езіл (11). У "Філадельфії" гол забив Габріель Фарфан на 80-й хвилині.

Ще в одному товариському матчі туринський "Ювентус" на своєму полі поступився лісабонському "Спортингу".

У переможців дублем відзначився нападник Яннік Джало (13-та і 36-та хвилини). У складі "Старої синьйори" на 80-й хвилині матчу відзначився Алессандро Дель П'єро.

Зараз ви читаєте новину «"Манчестер Юнайтед" здобув третю перемогу у турне по США». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua