середа, 08 січня 2014 10:34

"Манчестер Юнайтед" зазнав третьої поспіль поразки вперше за 22 роки

Мойесу є над чим подумати. Фото: eurosport.ru

В Англії на арені "Стедіум оф Лайт" завершився перший півфінальний матч Кубка ліги між "Сандерлендом" і "Манчестер Юнайтед".

У компенсований час першого тайму автоголом відзначився валлійський півзахисник манкуніанців Райан Гіггз.

Гості змогли відігратися на початку другого тайму завдяки точному удару захисника Неманьї Відіча. Однак на 65-й хвилині матчу у ворота "Манчестера" був призначений пенальті, який реалізував нападаючий "Сандерленда" Фабіо Боріні.

Матч-відповідь відбудеться 22 січня у Манчестері. В іншому півфіналі зійдуться "Манчестер Сіті" і "Вест Хем Юнайтед".

Відзначимо, що поразка від "Сандерленда" стала для "МЮ" третьою поспіль. Останній раз з діючими чемпіонами Англії таке траплялося 22 роки тому. До цього підопічні Девіда Мойєса програли "Суонсі" в Кубку Англії (1:2) і "Тоттенхему" в чемпіонаті країни.

Англія

Кубок ліги

1/2 фіналу

Сандерленд (Сандерленд) - Манчестер Юнайтед (Манчестер) - 2:1

Голи: Гіггз , 45 +2 (1:0 , автогол ) ; Відіч , 52 (1:1) ; Боріні , 65 (2:1 , пен ) .

Попередження: Джаккеріні , 51 ; Бардслі , 60 ; Алтідор , 77 ; Манноне , 90 +5 - Евра , 24 ; Рафаел , 64 ; Смоллінг , 83 .

Зараз ви читаєте новину «"Манчестер Юнайтед" зазнав третьої поспіль поразки вперше за 22 роки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua