неділя, 14 квітня 2013 18:44

"Манчестер Юнайтед" обіграв на виїзді "Сток Сіті"

Ван Персі перервав гольову засуху. Фото: vesti.ru

Сьогодні, 14 квітня, в матчі 33-го туру англійської прем'єр-ліги на стадіоні "Британія" місцевий "Сток Сіті" приймав "Манчестер Юнайтед". Підопічні сера Алекса Фергюсона зуміли добитися перемоги - 2:0.

Вже на четвертій хвилині матчу манкуніанцям вдалося забити швидкий гол - його автором став Керрік. У другому таймі "Манчестер", зміг заробити право на пенальті - Уілкінсон зачепив у своєму штрафному ван Персі - і сам голландець, який не забивав до сьогоднішнього дня в п'яти матчах англійської першості поспіль, реалізував одинадцятиметровий.

Завдяки цій перемозі "Манчестер Юнайтед" набрав чергові три очки і з 80 балами продовжує впевнено рухатися до чемпіонського титулу.