субота, 26 серпня 2017 17:36

"Манчестер Сіті" вирвав перемогу наприкінці матчу
9

"Манчестер Сіті" здобув вольову перемогу над "Борнмутом"

У матчі третього туру англійської прем'єр-ліги "Борнмут" приймав на своєму полі "Манчестер Сіті". Зустріч проходила на стадіоні "Виталіті - Дін Корт" і завершилася перемогою гостей з рахунком 2:1.

На 13-й хвилині точний удар Чарлі Деніелса допоміг господарям вийти вперед у рахунку, а "Манчестер Сіті" відігрався завдяки голу Габріела Жезуса на 21-й хвилині.

Переможний гол підопічні Хосепа Гвардіоли забили на сьомій компенсованій хвилині, коли відзначився Рахім Стерлінг. Футболіст до фінального свистка встиг отримати друге попередження і був вилучений з поля.

"Манчестер Сіті" (сім очок) здобув другу перемогу у новому сезоні, а "Борнмут" зазнав третьої поспіль поразки.

Чемпіонат Англії

3-й тур

Борнмут - Манчестер Сіті 1:2 (1:1, 0:1)

Голи: 1:0 - 13 Деніелс, 1:1 - 21 Габріел Жезус, 1:2 - 90 Стерлінг.

Манчестер Сіті - Едерсон, Компані, Менді, Даніло, Отаменді, Фернандіньо, Бернарду Сілва (Агуеро, 66), Стерлінг, де Брюйне, Сілва (Стоунз, 90), Габріел Жезус (Сане, 82).

Вилучення: Стерлінг (90).

"Манчестер Сіті" є суперником донецького "Шахтаря" у груповому етапі Ліги чемпіонів.

Зараз ви читаєте новину «"Манчестер Сіті" вирвав перемогу наприкінці матчу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua