пʼятниця, 07 серпня 2020 21:38

"Манчестер Сіті" обіграв"Реал" 2:1

"Реал" вів у рахунку в першій зустрічі, але поступився вдома. Фото твіттер "Реал"

Добрий вечір!

Сьогодні свято на вулиці футбольних уболівальників! Після піврічної перерви повертається Ліга чемпіонів. І повертається найцікавішим матчем 1/8 фіналу – "Манчестер Сіті" – "Реал" Мадрид.

Першу гру, програючи по ходу зустрічі, виграли англійці. Тепер "Реал", що встиг стати чемпіоном, спробує взяти реванш. Хто кого: Гвардіола чи Зідан, Де Брейне чи Азар? І як покаже себе основний конкурент нашого Андрія Луніна Тібо Куртуа? Інтриг багато, а переможець один!

А тренери вже оголосили склади команд. Олександр Зінченко – в запасі. Щоправда, тут ніякої інтриги нема. Могло ще бути "поза заявкою".

Манчестер Сіті - Едерсон, Жоау Канселу, Вокер, Ляпорт, Фернандіньо, Де Брейне, Родрі Ернандес, Фоден, Гюндоган, Стерлінг, Габріел Жезус.

Реал Мадрид - Куртуа, Карвахаль, Мілітао, Варан, Менді, Кроос, Каземіро, Родріго, Модрич, Азар, Бензема.

Команди виходять на поле. В Англії ще світить сонце.

Матч розпочався!

3 хв. Дві хвилини катав м'яч "Реал", але навіть не вийшов зі своєї половини поля.

6 хв. Тепер господарі поля продемонстрували вміння тримати м'яч. Обережно грають команди.

9 хв. ГОЛ!! Сіті! Помилка захисника! Обікрав Варана Жезус і віддав на вільного Стерлінга – 1:0.

11 хв. Ледь удруге не пропустили мадридці, але захисники стали стіною на шляху м'яча. Бив Гюндоган.

15 хв. "Реал" розуміє, що кому-кому, а гравцям у рожевих футболках (не дивуйтеся) в захисті відсидіти не вдасться.

18 хв. Стерлінг ледь не заробив пенальті. Каземіро, на думку суперника, зіграв чисто.

21 хв. Азар вивів на удар Бензема, але Едерсон парирував постріл француза.

25 хв. Знову трохи заспокоїлася гра.

28 хв. ГОЛ! Бензема! Класна передача з флангу, де мав би бігати Зінченко, якби був на полі, і Карім головою забиває цвях! – 1:1.

32 хв. Невдаха Кансело, який дав подати в попередній атаці мадридців, тепер запоров свою.

37 хв. "Сіті" знову забрав ініціативу. Але без гостроти в господарів.

40 хв. А в паралельному матчі твориться сенсація. "Ліон" знову перемагає "Ювентус" в Турині – 1:0

42.хв Знову обікрали захист "Реала" городяни, але Фоден не влучив у вільний кут.

45 хв. Де Брейне ледь не забив безпосередньо з кутового. Куртуа парирував.

І ось перерва. Цікавий матч, як і очікувалося.

А в Турині Роналду зрівняв рахунок і повернув Турину надію. Гол з пенальті, звісно, а як ви думали?

Другий тайм має бути цікавішим. Розв'язка ближче!

46. хв. Знову Кансело! Не віддав передачу з 5 метрів. Господарі продовжили атаку і Стерлінг не переграв Куртуа!

51 хв. Кансело нарешті перервав небезпечний простріл.

55 хв. Куртуа заблокував удар Стерлінга з трьох метрів.

58 хв. Де Брейне проривався до воріт, але захисники заблокували постріл Кевіна.

61 хв. Фоден прорвався правим флангом і віддав Кевіну. Рикошет і м'яч не долітає до Куртуа!

А тим часом Роналду виводить "Юве" вперед – 2:1 у паралельному матчі. Інтрига закрутилася до краю!

65 хв. Блискавичну комбінацію від "Сіті" зіпсував Куртуа. Парирував удар Гюндогана.

68 хв. Жезус гол! І знову після пасу Варана. Гол плюс пас у француза. Шкода, що у свої ворота! 2:1

72 хв. Варан ледь третій не привіз. В ударі сьогодні француз!

77 хв. "Реал" пішов на штурм. А що залишається робити?

80 хв. Модрич збиває Де Брейне й отримує жовту.

81. Сільва вийшов замість Стерлінга.

Йович, Васкес і Вальверде виходять на поле замість Карвахаля, Азара і Модрича.

85 хв. Штрафний. Збили Кевіна і Сільва послав снаряд над воротами.

90 хв. Не схоже, що "Реал" відіграється сьогодні.

"Юве" теж не може забити рятівний третій гол.

Все! "Сіті" у чвертьфіналі! Перемога 2:1

У паралельному матчі "Ювентус" переміг "Ліон", але вилетів із Ліги чемпіонів, бо програв першу гру – 0:1 У чвертьфіналі "Сіті" зіграє з "Ліоном"

Зараз ви читаєте новину «"Манчестер Сіті" обіграв"Реал" 2:1». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua