пʼятниця, 21 лютого 2020 16:13

"Малюк" вклав на лід 2-метрового велетня під час бійки в НХЛ

Натан Гербе зміг завалити на лід вищого на майже 40 сантиметрів опонента. Фото: з відритих джерел

У матчі НХЛ "Коламбус Блю Джекетс" проти "Філадельфії Флаєрс" відбулася бійка між хокеїстами із різною антропометрією.

Нападник клубу господарів Натан Гербе влаштував бійку із захисником "Філадельфії Флайєрс" Тревісом Санхеймом, повідомляє "24 канал"

Інцидент стався наприкінці другого періоду. 165-сантиметровий Гербі провів силовий прийом проти одного з гравців суперника, а 193-сантиметровий Санхейм заступився за одноклубника.

У результаті Гербе уклав суперника на лід. Обидва гравці отримали видалення.

Гра завершилася перемогою "Філадельфії" після овертайма з рахунком 4:3. У турнірній таблиці Східної конференції "Філадельфія" йде на п'ятому місці, "Коламбус" – шостий.

Зараз ви читаєте новину «"Малюк" вклав на лід 2-метрового велетня під час бійки в НХЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua