Малиновський феєрить у Бельгії: як зіграли легіонери збірної України

Вболівальники назвали Малиновського найкращим гравцем матчу проти "Вестерло"

Як футболісти збірної України зіграли в європейських чемпіонатах.

Євген Коноплянка, німецький "Шальке":

Півзахисник "Шальке" Євген Коноплянка вийшов на заміну у матчі бундесліги проти "Ауґсбурґа".

Українець з'явився на полі на 85-й хвилині матчу.

2017 року Коноплянка взяв участь тільки в 6 з 13 матчів "Шальке" і щоразу виходив не з перших хвилин, а на заміну.

"Шальке" на своєму полі розгромив "Ауґсбурґ" 3:0 і піднявся на 11-те місце у турнірній таблиці бундесліги.

Артем Федецький, німецький "Дармштадт":

Український захисник "Дармштадта" Артем Федецький допоміг своїй команді обіграти "Майнц" з рахунком 2:1.

Федецький почав матч на лавці запасних, а на 64-й хвилині вийшов на заміну замість форварда Свена Шипплока. За відведений йому час відзначитися результативними діями українець не зумів.

За 29 хвилин матчу Артем 1 раз виграв верхову дуель, не зробив жодного успішного відбору, а точність його передач становила 50%.

Цей матч став для 31-річного гравця збірної України 13 у поточному сезоні бундесліги.

Артем Кравець, іспанська "Ґранада":

Український нападник "Ґранади" Артем Кравець відновився після ушкодження і вийшов на заміну в другому таймі поєдинку проти "Атлетико".

Українець вийшов на поле на 58-й хвилині, замінивши Адріана Рамоса як єдиний форвард.

Практично одразу Артем завдав дальній неточний удар по воротах. Але в подальшому Кравцю бити по воротах не дозволили. Нападник провів відведений йому час у боротьбі із суперниками, але не відзначився нічим особливим.

Поява на полі за "Ґранаду" стала для українця вже 21-ю. На рахунку Артема п'ять голів і два асисти. Це найкращий показник у команді.

Олександр Зінченко, нідерландський ПСВ:

ПСВ у гостях переграв "Гоу Ехед Іглз" з рахунком 3:1 у матчі 26-го туру ередівізі.

Український півзахисник ПСВ Олександр Зінченко потрапив у заявку на матч, але на поле не вийшов.

Руслан Малиновський, бельгіський "Генк":

Півзахисника "Генка" Руслана Малиновського назвали найкращим гравцем матчу чемпіонату Бельгії проти "Вестерло" (4:0).

Голосування проходило на сторінці "Генка" у Facebook.

У матчі з "Вестерло" Малиновський забив гол і віддав гольову передачу.

Раніше у матчі Ліги Європи проти "Гента" Малиновський також записав на свій рахунок гол + пас.

Євген Селезньов, турецький "Карабюкспор":

Нападник "Карабюкспора" Євген Селезньов взяв участь у гольовий атаці своєї команди в матчі чемпіонату Туреччини проти "Аданаспора" (2:0).

31-річний українець зробив передачу, після якої Тенасе забив другий гол.

У восьми матчах за "Карабюкспор" Селезньов забив три голи і зробив один асист.

Євген Шахов, грецький ПАОК:

Український півзахисник ПАОКа Євген Шахов не зміг допомогти своїй команді уникнути поразки у матчі 24-го туру суперліги Греції проти АЕКа (0:3).

Шахов вийшов на поле в стартовому складі і відіграв до фінального свистка. Результативними діями він, як і вся команда, відзначитися не зумів.

24 березня збірна України зіграє матч кваліфікації Кубка світу-2018 проти Хорватії у Загребі.

Зараз ви читаєте новину «Малиновський феєрить у Бельгії: як зіграли легіонери збірної України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua