четвер, 12 липня 2012 10:24

Максимов може повернутися в "Кривбас" на заміну Кварцяному

Максимов може повернутися в "Кривбас" на заміну Кварцяному
Віталій Кварцяний пропрацював з "Кривбасом" рівно місяць. Фото: sport-express.ua

Рівно один місяць провів в ролі головного тренера "Кривбасу" Віталій Кварцяний.

Як пише Спорт-Экспресс в Украине, замінивши на цій посаді свого попередника Юрія Максимова, один зі старожилів українського тренерського корпусу провів з криворізькою командою весь підготовчий період до нового сезону. Однак через чотири дні після повернення з тренувального збору у Словенії Кварцяний несподівано залишив "Кривбас".

За неофіційною версією, піти на цей крок його змусили розбіжності, що виникли в процесі вирішення робочих питань з керівництвом клубу.

Як уже повідомлялося, за день до свого відходу з "Кривбасу" керманич криворіжців оголосив шістьом футболістам про те, що вони виставлені на трансфер. Проте в середу всі шестеро - Артем Штанько, Віталій Федорів, Руслан Костишин, Іржі Єслінек, Олександр Іващенко і Сергій Самодін відновили колишній статус, продовживши роботу з командою вже без головного тренера.

По завершенні вечірнього тренування відбулися збори колективу, які провів генеральний директор клубу "Кривбас" Олександр Затулко.

Якщо рішення Кварцяного отримає офіційне підтвердження в клубі, очолити "Кривбас" буде запропоновано одному з вітчизняних фахівців. Серед можливих кандидатів фігурують прізвища раніше працювали в Кривому Розі Юрія Максимова і Олега Тарана.

Зараз ви читаєте новину «Максимов може повернутися в "Кривбас" на заміну Кварцяному». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

22.07.2011 18:53:45жад178.95.65.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
суки кацапня!!!! НАШЕ УКРАЇНСЬКЕ ДОБРО ЗАХОПЛЮЮТЬ І КУПАЮТЬСЯ В МАСЛІ !!!! А МИ УКРАЇНЦІ КАКАЄМ І ЧТОКАЄМО!!!! І ДО ТИХ ПІР ПОКИ БУДЕМО ГОВОРИТИ НЕ СВОЄЮ МОВОЮ А РОСІЙСЬКОЮ ДО ТИХ ПІР НАС УКРАЇНЦІВ БУДУТЬ КАЦАПИ НАСИЛУВАТЬ !!!!! ОТЯМТЕСЯ УКРАЇНЦІ!!!!!!
22.07.2011 22:39:16гость46.202.78.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
ну ты и клоун)))можно подумать что если я заговорю украинской то сразу стану миллионером)))
21.07.2011 21:10:43одеский отсос95.134.28.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти
лахи хватай те деревянную валюту!! и пабыстрее пока она дороже чем гривна к доллару!
21.07.2011 21:00:40Обыватель94.178.137.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти
Нам ещё рубля нехватало! Тут со своими гривняками справиться не можем, вот-вот девальвация наступит с таким "умным" нацдолбанком и ПРодажной властью. А впрочем, понятно, почему в Украину рубль начали тащить так активно - готовят к сдаче новой путинской команде нашу неньку рідну Україну.
21.07.2011 20:57:47роман80.252.247.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Всё правильно,рубль сейчас одна из стабильнейших мировых валют.Россия не ведёт захватнических войн,вроде натовских,так что причин к колебанию курса нету.На пути в таможенный Союз по-моему логично было бы сделать рубль второй или даже первой национальной валютой,а не просто особый статус,как стремительно теряющим влияние доллару и евро.
21.07.2011 21:20:35Pomany..69.139.30.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
Poma, dymayu tu ne dozhuvesh do togo kolu vpade $, a z ryblem byde te jo i v Bilorysi, pochekau na vuboru..
21.07.2011 20:47:48завгар ЯКУНОВИЧ95.132.60.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти
кАК можно поднимать экономику если у нас самих ничего не поднимается даже с виагрой
21.07.2011 21:03:3265393.75.254.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти
ВИА ГРУ Нужно заменить проффесором Лебединским.)))))
21.07.2011 20:31:42ЕвроАзРекорд95.133.185.--
  • 15+
  • 0-
  • Відповісти
Привязываться к дохлому рублю дохлой гривне супердохло
21.07.2011 21:04:3154393.75.254.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Минус+ Минус+
21.07.2011 20:27:25украина вставай109.108.255.--
  • 13+
  • 0-
  • Відповісти
экономику надо подымать, а не выдумывать рискованные схемы для валютных спекуляций с российским рублём... пока у руля украины донецкие селюки с совковой ментальностьювсе их реформы это пародия, такой себе украинский совок от даунецких бандков
21.07.2011 20:36:12Олег з Києва89.252.33.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти
Ви на 100% праві!!! Підтримую!!!
21.07.2011 21:12:00гость46.202.192.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
а я думаю что глупости вы говорите!ну сами посудите.вот идёте вы в банк за кредитом.можете взять доллар,гривню или евро.также вам предлагают кредит в рублях.хотите берёте,не хотите-не берёте.всё решает рынок,а не националистические глупости о непатриотичных рублёвых коедитах!
Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути