Нещодавно заарештовано групу викрадачів, яка кілька років "працювала" в Києві та інших областях країни, викрадаючи дорогі автомобілі.
Жертвою угруповання став футболіст київського "Арсеналу" і екс-нападник "Динамо" Максим Шацьких. У нього викрали "Лексус" вартістю 120 тисяч доларів. Не встиг cпортсмен засмутитися, як йому передзвонили і запропонували не йти в міліцію із заявою про викрадення, а вирішити всі питання полюбовно: за 47 тисяч доларів йому повертають машину у повній цілості. Футболіст погодився і після передачі грошей отримав свій же "Лексус".
"Так, справді, неприємний епізод з викраденням машини був. Я сам її повертав, заплативши викуп у розмірі 47 тисяч доларів. Зараз цієї машини у мене немає - я давно її продав", - зізнався Макс.
Більш детально про неприємну історію розповіла дружина Максима Олеся.
"Це сталося влітку минулого року, коли ми з чоловіком були в Казахстані. Він тоді виступав за "Локомотив" з Астани. "Лексус-570" Максима залишався в Києві, на ньому з нашого дозволу виїжджав мій брат. Викрали машину, коли вона стояла біля ресторану. Мій брат бачив, як викрадачі на автомобілі збили шлагбаум і зникли, він викликав міліцію на місце злочину. А через 2-3 дні з нами зв"язалися і сказали про суму, яку просять за машину", - розповіла пані Шацьких.
"Найобразливіше, - продовжує Леся, - це те, що "наводку" на автомобіль дала дуже близька для нас людина. Він не футболіст, але знайомий з нашою сім"єю і входить в родину "Динамо". Коли ми дізналися про це - були шокованіі. Пізніше до нас приходили родичі цієї людини, просили за нього. Обіцяли повернути гроші. І Максим написав заяву в міліцію, що претензій не має, ми сподівалися на порядність цих людей. Правда, всі гроші так і не повернули - лише половину. Але Бог їм суддя, мій чоловік не з тих людей, які будуть за кимось бігати".
Цікаво, що за словами Лесі, улюблена марка автомобіля Максима - "Мерседес", він завжди їздив тільки на них. І ось з єдиною машиною не цієї марки сталася така історія.
Зазначимо, що допомагали злодіям п"ять служителів порядку з Києва, Київської та Хмельницької областей та два співробітники Центрального апарату МВС. Ці вже колишні офіцери заробляли загальний капітал з професійними злодіями на легалізації крадених автомобілів - в їх функції входила підробка документів. Вони ж брали участь в організації системи викупу дорогих іномарок, попередньо викрадених у багатих людей.
Коментарі