середа, 08 червня 2022 19:04

Махав руками по повітрю - африканський боксер помер після поєдинку

Махав руками по повітрю - африканський боксер помер після поєдинку
Африканський боксер Сімісо Бутелезі помер після бою. Фото: скріншот з відео

Трагедією закінчився бій за звання чемпіона Африки в легкій вазі за версією WBF.

За титул змагалися Сімісо Бутелезі та Сіфесігле Мнтунґва.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У боях з окупантами загинув чемпіон Чернігова з боксу

У 10-му раунді внаслідок зіткнення Мнтунґва впав за канати. Нокдаун не зарахували, а Сіфесігле піднявся, щоб провести останні секунди бою.

Однак із його суперником щось трапилося. Бутелезі почав махати руками зовсім не в тому напрямку, де був візаві.

Рефері одразу ж закінчив поєдинок, а Сімісо відвезли в підсумку до лікарні.

Боксера госпіталізували та ввели у стан коми. Пізніше стало відомо, що Бутелезі помер, про що заявили у Федерації боксу ПАР.

Причиною смерті став крововилив у мозок.

Для Бутелезі бій із Мнтунґвою став п'ятим на професійному рингу. В перших чотирьох він здобув перемоги.

Зараз ви читаєте новину «Махав руками по повітрю - африканський боксер помер після поєдинку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути